1

ДУЕТ «ІНША ТИША» В ОЛЕКСАНДРІЇ

28 листопада в центральній міській бібліотеці м. Олександрії відбулася презентація мега-кльового музично-поетичного проєкту ІНША ТИША поетки Катерини Волошиної та музиканта Сергія Радзецького.

Творча колаборація – дует «Інша Тиша» в Олександрії зібрав велику кількість бажаючих познайомитись з їх творчістю, де вірші та музика – одне ціле, доповнюють один одного, слова чіпляють душу, а музика змушує відчувати їх по-новому.

Катерина Волошина (творчий псевдонім – Voloshka) – київська поетка, авторка дев’яти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів, учасниця різноманітних мистецьких проєктів та активна суспільна діячка.

Сергій Радзецький – музикант, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалей як виконавець та композитор. Разом зі своїм братом Дмитром Радзецьким втілює безліч різнопланових проєктів – від авторського дуету RADZ до Українського імпровізаційного оркестру зі складом у 80 музикантів. Гастролює світом з авторськими програмами.

В доробку дуету два музично-поетичні альбоми: Магніти (2020) та Потяг (2021), які з успіхом неодноразово звучали на багатьох сценах Києва та України, а відсьогодні й олександрійці із захопленням та радістю, а часом зі сльозинкою на очах сприймали кожну поезію і мелодію нового альбому «Потяг» своєрідного музично-поетичного театру.

Протягом творчої зустрічі глядачі пройшли через різні емоції та почуття, що супроводжують нас через усе життя – від народження до смерті.

Щемливо і мелодійно звучали вірші та мелодії, які знайшли своє місце у серцях слухачів і гучними аплодисментами присутні дякували дуету за дружню та відверту зустріч.

А на останок, було неймовірно багато фото з неймовірними гостями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.