Доки світло не згасне назавжди

Думаєте, що це пророцтво?! Ні, це назва нової книги Макса Кідрука.

Так, так, Макс Кідрук знову в Олександрії. Це третій масштабний тур письменника. І з кожним його приїздом, кількість шанувальників його творчості шалено збільшується.

Майже 300 олександрійців, не могли пропустити нагоди заселфітись та отримати автограф від письменника, творчість якого неймовірно популярна в Україні та за її межами. На презентації книги зібралося стільки любителів творчості Макса Кідрука, що, навіть, сам письменник був приємно здивований. Навіть, молоді сім’ї з маленькими дітьми, майбутніми маленькими читачами (найменшому 3 місяці), не могли проґавити можливість поспілкуватись з письменником та зробити фото на пам’ять, з радістю, тримаючи в руках, новий презентований шедевр.

В чому унікальність книги: через спеціальний мобільний додаток читач може поспілкуватися з персонажами книги, запитати про те, що їх цікавить або турбує. Макс і його команда постійно підкидають крутих «ніштячків», і для тих, хто читає постійно, і для тих, хто не читав до цього дня. І саме це молоді подобається. І тому, вони всі з захопленням чекають нових ідей та нових книг від письменника.

Також, Макс повідомив про конкурс на найкращий відгук на книгу «Доки світло не згасне назавжди», зазначивши, що це може бути не лише позитивний відгук, але цікавий та грамотно написаний, три переможці якого отримають цінні призи))) Відгуки потрібно розміщувати на сторінці письменника в соціальних мережах Facebook та Instagram з #ДОКИСВІТЛО.

Зустріч з письменником пройшла на повному позитиві. Крім того, Макс приїхав не сам, а зі своїм другом, хмельницьким письменником Юрієм Даценко, в якого нещодавно вийшла друком перша книга «Пастка для різника». І, під час зустрічі, ми всі мали змогу почути про цю книгу більш детально.

«Без книжки себе не уявляю. Читаю з трьох років, траплялося, прогулював школу, щоб почитати. Та переломним моментом вважаю своє знайомство з літературою у стилі “фентезі”, та, звісно ж, із творчістю Стівена Кінга. Після Кінга я просто захворів “жахами”, від дешевих низькосортних романчиків, до монстрів жанру, тому, коли в голові почали з’являтися перші задуми власних творів, вони, звісно, були в такому ж стилі. Хоча, наразі більше тяжію до “мультижанру” з горором у центрі. Ось як і в дебютному творі, де буде і історичний роман, і детектив, і містика, і жахи…» – розповідає Юрій Даценко.

Молоді подобається такий стиль написання. Вони шаленіють від таких гострих відчуттів та екстриму.

Презентація супер! Молодь в захваті. А Макс Кідрук приємно здивований подарунком – лампою, надрукованою на 3-D принтері, із зображенням письменника, який презентувала йому директор Централізованої бібліотечної системи Троцюк Т.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.