Добрий день, Країно знань!

Перше вересня, перший урок… Особливе свято для дітвори – свято зустрічей та Першого шкільного дзвоника. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Цього року до центральної міської бібліотеки для дітей завітали здобувачі освіти НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей).

Семикласників бібліотекарі порадували пізнавально-розважальною програмою під назвою: «Твої ми діти, Україно!».

Розмова йшла про найдорожче серцю кожної людини – про рідну Україну. Учні 7-х класів ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) ознайомилися з основними державотворчими подіями, поглибили свої знання про культурну спадщину, звичаї, традиції, символи свого народу. Діти читали вірші, співали пісні про Україну та переглянули відео презентацію про мальовничі куточки нашої Батьківщини «Моя квітуча Україна».

А ще школярі дізналися багато цікавих фактів про країни Європи, взяли участь у цікавих вікторинах: «Європейські родзинки, або чи знаєте ви, що …», «Дива Європи», в яких показали свої знання та ерудицію.

Дев’ятикласники ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) взяли участь у квесті «Україна починається з тебе». Предметом пошуку була цікава та корисна інформація, яка допомогла учасникам осмислити зміст поняття «патріотизм».

Квест передбачав бліц-опитування з історії України (станція «Україна історична»), кросворди та вікторини на знання Конституції України (станція «Україна правова»), віртуальні екскурсії в героїчне минуле нашої держави (станція «Україна героїчна»). Закінчився квест на станції «Україна ігрова» з народними піснями, іграми, розвагами.

Школярі показали глибокі знання історії та сьогодення України, активно користувалися підказками Google та бібліотекарів, демонстрували гарну взаємодію і підтримку одне одного.

Адже мета патріотичного квесту – не змагатися у патріотизмі, а розкрити і поглибити для себе поняття любові до країни, в якій живеш, і готовності захищати її інтереси.

А учням 7-х класів НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» було запропоновано цікавий патріотичний пазл «З Україною в серці». Хлопці та дівчата мали змогу не тільки здобути нові знання, а й продемонструвати отримані раніше. Говорили про становлення нашої держави України, про її відомих синів і дочок, про мову, яка містить код нації. А ще – про те, хто такі українці, які риси характеру нам дісталися у спадщину.

Захід пройшов легко, невимушено та супроводжувався переглядом відеоролика «Цікаві факти про Україну», інтерактивними іграми, вікторинами, конкурсами, в яких діти з великим задоволенням брала учать.

А закінчилося свято піснею Тіни Кароль «Україна – це ти», адже майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас.

Цього року нашій незалежній країні виповнилося 30 років. Ми всі – її діти – бажали їй миру, добробуту, процвітання…

Заходи пройшли у піднесеному настрої, у доброзичливій і цікавій атмосфері. Загалом бібліотеку відвідало близько 200 дітей, усі вони зарядилися позитивними емоціями та налаштувалися на новий навчальний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.