Доброта казкова

Щороку в березні у бібліотеках України для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Це свято було створено з метою заохочення дітей до читання та книг, в час коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації, Інтернету набувають все більшої популярності. Та ніщо не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.

Виховання дитини починається з її перших кроків у житті і тому так важливо навчити дитину любити казки, бо саме у дитинстві формуються основи її характеру та моральних якостей.

29 березня бібліотекар бібліотеки-філії №2 спільно з театральним гуртком Будинку культури селища Олександрійське (керівник Пилипенко Т.П.) підготували та провели для дітей НВК «ЗНЗ I-III ст. №12-ДНЗ» тренінг «Доброта казкова», адже, що як не казка виховує доброту, розвиває вміння відрізняти погане від доброго. Діти разом з казковими героями здійснили незабутню подорож у світ казки.

Різноманітні проведені вправи були покликані розвивати навички співвіднесення казкових подій з реальними, уміння аналізувати образи героїв за їхніми вчинками та моральними якостями, виховувати працьовитість, чесність та інші моральні якості, що становлять загальнолюдські цінності.

Справжнім подарунком для діточок була міні-вистава «Курочка ряба», яку учасники театрального гуртка переробили на новий лад.

Упродовж життя ми звертаємось до книги. Книга – це життєдайне джерело мудрості, без якого не обійтися нікому, бо в ній зібрані всі знання людства. Багато поколінь людей виховувалися на прикладах із життя казкових героїв. Усі ми родом із дитинства. І всі нас виховувала і продовжує виховувати казка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.