Для мами своїми руками

Ліплення з солоного тіста було поширене в Україні ще у давні часи. Із солоного тіста жінки ліпили фігури птахів і тварин, виготовлялися дітям справжні іграшки.

А за часів дохристиянської Русі вироби з солоного тіста використовувалися для різних обрядів та церемоній. Подарунок з солоного тіста, зроблений своїми руками, таїть у собі тепло і особливу чарівність.

Тож, напередодні Міжнародного жіночого дня працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей провели майстер-клас з виготовлення подарунку із солоного тіста «Для мами своїми руками…» для учнів 1-А класу НВО «Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка-ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв».

Солоне тісто – найбільш пластичний і безпечний екологічно чистий матеріал. Завдяки еластичності тіста учні надавали йому різноманітну форму, що дозволило виготовити неймовірні та красиві композиції. Звичайно, однакових робіт не було, бо кожний оформлювач бачив свій виріб по-своєму. Але кінцевий результат вийшов неперевершений, подарунок для матусь, бабусь та сестричок вдався!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.