Діти з творчого табору знайомилися з бібліотекою

15 липня центральна міська бібліотека м. Олександрії гостинно приймала чудових дітлахів з творчого табору «Vashart-ики» Ірини Кваші, засновниці першої в місті Vashart_gallery, голови ГО «Спілка митців Олександрійщини» .    

Щойно діти переступили поріг книгозбірні, як на них чекав сюрприз – незабутня екскурсія читальною залою, відділом Інтернет-центру та сектором краєзнавчої роботи.

В читальній залі маленькі відвідувачі поринули в таємничий світ періодики та корисної літератури. Помандрувавши книжковими лабіринтами, присутні були захоплено здивовані розмаїттям літератури: енциклопедій, довідкових видань, словників, посібників тощо.

Діти дізналися, що бібліотека виконує не лише інформаційну, а й духовно-естетичну функцію, шляхом представлення робіт місцевих художників в Арт-холі, де на даний час представлені роботи їхніх вихователів Ірини Кваші, Анни Душиної, Тетяни Тарасенко; також переглянули виставки картин С. Ніколенка, А. Жеребіло, М. Кісільова, вихованців творчої майстерні А. Панкратової «Заквітчана Олександрія».

Екскурсія до бібліотеки завершилася позитивними емоціями, гарними фотографіями на згадку та приємним подарунком – календариком від бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.