Дискусійна гойдалка «Пити і курити вже не модно»

Про підступних ворогів людства – тютюн і алкоголь дискутували учні Кіровоградського ОНВК (гімназія-інтернат – школа мистецтв) 16 вересня в центральній міській бібліотеці.

Бібліотекар надала учням інформацію про негативний вплив нікотину та алкоголю на організм людини. Продемонстровані відеофільми «Шкода куріння», «Шкода алкоголю на організм людини», «Експеримент із сигаретами» розкрили причини, з яких люди починають палити та вживати алкоголь, розвінчали поширені міфи про користь алкоголю для здоров’я людини.

В ході дискусії учні визначилися зі складовими здорового способу життя, розглянули причини, які спонукають до появи шкідливих звичок. За допомогою вправ та завдань відпрацьовували та розвивали навички, що запобігають вживанню алкоголю та тютюнопалінню.

Гімназисти під час зустрічі впевнилися, що сьогодні в моді здоровий спосіб життя, що без цигарок, алкоголю та наркотиків досягти поваги серед однолітків можна! Потрібно жити своїм повноцінним життям, займатися спортом , берегти своє здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.