Діалоговий майданчик

Немає такої людини серед нас, яка б не хотіла бути щасливою. Але чи всі знають, як цього досягти? У кожної людини своє поняття, що таке щастя, що потрібно для того, щоб бути щасливим.

Головне – як навчити дітей бути щасливими, показати різнобарв’я щасливих моментів та періодів у житті?

Ось про такі цікаві речі та про багато іншого йшла мова під час діалогового майданчику «7 кольорів щастя» в НВК «Марто-Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», на який завітали методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту міської ради Лозова Ольга Іванівна, бібліотекарі шкіл та методисти Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Бібліотекар Федчук Ольга Віталіївна за підтримки адміністрації та вчителів закладу приклала багато зусиль, щоб зібрання бібліотекарів було корисним, різностороннім і комфортним. Учні 5 та 9 класів вразили усіх присутніх активністю, щирістю, добротою, серйозними поглядами на життя.

Звичайно, бібліотечний захід не може відбуватися без популяризації книги, читання.

Якщо ми говоримо про щастя, радість, то просто не можемо оминути книгу Елеонор Портер «Полліанна», головна героїня якої вигадала незвичайну гру. То була гра у радість! Що б не ставалось, які випробування не підсувало б життя, треба помічати тільки його світлі сторони, у всьому шукати лише позитив – і радіти від цих знахідок.

І саме гру в радість запропонувала бібліотекар Федчук О.В. усім присутнім. І не тільки це! Цікавим було усе: перегляд буктрейлера до книги «Полліанна», обговорення сюжету твору, міні-вистава від школярів «Різнобарвне життя», робота в групах «Тиждень щасливої особистості» (до якої долучилися навіть гості заходу!).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.