Діалоговий майданчик «Усі різні, але рівні!»

В житті є нероз’ємні поняття – добро і зло, тепло і холод, чорне і біле, день і ніч, які здаються зовсім не сумісні, але вони не можуть існувати одне без одного.

Вони доповнюють, насичують, дають життя одне одному. Так, чоловік і жінка зовсім різні, але разом – вони продовжувачі роду. Вони – закономірність нашого земного буття.

Сьогодні, на діалоговому майданчику «Усі різні, але рівні», учасниками якого стала учнівська молодь ЗНЗ №10, працівники бібліотеки говорили про чоловіків та жінок у соціальному вимірі.

Стать, гендер, гендерні ролі та стереотипи, гендерна рівність – це всі ті поняття, які ми розбирали та обговорювали.

Захід пройшов активно та насичено. Дослідження «Стать чи гендер», гра «Гендерні стереотипи», вправи «Чоловік-жінка» та «Розподіл обов’язків», дебати «Чи існує в сучасному суспільстві справжня рівність між чоловіком і жінкою» викликали неабияке обговорення, кожен намагався відстоювати власну думку та власне твердження. Всім відомо, що проблеми рівності у будь-якій сфері не можуть розглядатися за межами права, то ж разом згадали правові документи, що гарантують рівність людей.

Не дарма говорять, що коли сперечаємось, народжується істина. Отже, ми всі прийшли до висновку, що немає значення, до якої статі ви належите, у житті відкриваються рівні можливості для всіх однаково, варто лише цього захотіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.