ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ

На даний час, потреба у наданні психологічної допомоги надзвичайно актуальна, адже люди стикаються з багатьма проблемними питаннями, які не в змозі вирішити самотужки.

Їм доводиться проходити через відчуття страху, тривоги, відчаю, зневіри. Як з цим всім впоратися?

В такій ситуації на допомогу приходять психологи-фахівці, які здатні вислухати, почути, проаналізувати, зробити висновки та надати рекомендації з того чи іншого питання.

Але де ж знайти такого потрібного на даний час психолога? В Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС! Адже тут можна безкоштовно отримати кваліфіковану психологічну допомогу від досвідченого фахівця – Вадима Нємова.

В бібліотеці проходять як групові так, і індивідуальні консультації. Якщо бажаєте лишитися віч-на-віч із психологом, щоб мати змогу поспілкуватися про особисте – ви матимете таку можливість.

Так, 11 квітня 2022 року до читальної зали Центральної бібліотеки завітала мешканка нашого міста, яка отримала фахову психологічну допомогу й змогла знайти відповіді на питання, які турбували.

Наступна зустріч відбудеться 18 квітня о 15:30, темою зустрічі буде порушення нічного сну й методи його нормалізації в час воєнного стану.Тож, якщо ви відчуваєте страх, паніку, тривожність і від цього не можете нормалізувати свій сон або просто потребуєте підтримки – психолог з радістю допоможе вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.