ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ: «Як досягти здорової самооцінки»

Здорова самооцінка – фундамент особистості. Це те, як ви ставитеся до себе та як сприймаєте себе в соціумі.

Люди, які мають здорову самооцінку – живуть так, як хочуть, та займаються тим, що люблять. Вони беруть відповідальність за своє життя та не потребуються схвалення з боку, адже орієнтуються тільки на власні бажання та почуття.

Як досягти здорової самооцінки – розповів психолог Вадим Нємов під час «Діалогу з психологом», який традиційно пройшов у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Спеціаліст наголосив на тому, що людина зі здоровою самооцінкою не зациклюється на тих перешкодах, які трапляються в її житті, вона не впадає в апатію, депресію та ніколи не знецінює себе. Тож всі присутні сьогодні вчилися визначати рівень своєї самооцінки й отримали поради, як зробити її здоровою.

Адже маючи добру самооцінку, особа наповнює своє життя, згідно з власними бажаннями, вона дозволяє собі мріяти, планувати, пізнавати світ та бажати кращого.

Запрошуємо всіх охочих на безкоштовні консультації психолога, які проходять щопонеділка о 15:30 в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

Чекаємо вас за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.