ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ – ВИРІШЕННЯ СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ

Споконвіку сім’я була найважливішою суспільною цінністю.

Але ж що таке сім’я? У кожного з нас своє уявлення про неї. Для одних – це відповідальність, тепло і порозуміння, а для інших – покарання.

Більшість закоханих пар насилу відповідають на запитання про способи досягнення сімейного щастя. У першу чергу згадуються чоловік з дружиною, батьки з дітьми, бабусі з дідусями. І практично ніхто не говорить про любов і турботу, радощі й печалі, звички й традиції, про нелегкий, тернистий шлях, який повинні пройти два люблячих серця, що налаштовані на виконання одного завдання. Адже сім’я це не лише люди, а й стосунки між ними.

Сьогоднішня зустріч з психологом Вадимом Нємовим була присвячена саме темі сімейних відносин. Фахівець провів індивідуальну консультацію для мешканки міста, яка заплуталася у відносинах із коханою людиною. Психолог докладно розповів про причини виникнення конфліктів та можливі шляхи налагодження відносин в родині.

Безкоштовні консультації психолога проходять щопонеділка в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: м. Олександрія, вул. Г. Усика, 41.

Чекаємо на вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.