3

ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ: Розвиток творчої особистості

Розвиток творчих здібностей відіграє невід’ємну роль у становленні особистості.

Будь-яка діяльність, в тому числі й професійна, неможлива без вирішення творчих завдань, без розуміння й усвідомлення необхідності залучення особистості до творчої діяльності. Адже вона розвиває впевненість у своїх силах, ініціативність, допитливість, бажання довести справу до кінця, оригінальність, можливість мати свою думку і не боятися її. Але ж як розвивати творчу особистість не нав’язуючи шаблонів і думок оточуючих, які руйнують творчий політ? Про це йшла мова сьогодні в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС під час «Діалогу з психологом» Вадимом Нємовим.

Спеціаліст розповів присутнім як правильно стимулювати розвиток творчої особистості не нашкодивши при цьому. Психолог наголосив на тому, що творча діяльність загострює увагу, пам’ять і мислення, допомагає розвинути витримку, терпіння. Також, завдяки практичним порадам Вадима Нємова учасники заходу дійшли висновку, що людям з розвиненими творчими здібностями легко знайомитися і дружити, вони швидко адаптуються до соціуму. Захід пройшов корисно й продуктивно.

Якщо бажаєте отримати безкоштовні професійні поради психолога, то запрошуємо вас щопонеділка о 15:30 до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на «Діалог з психологом» Вадимом Нємовим.

Наша адреса: м. Олександрія, вул. Г. Усика, 41.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.