1

ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ ПРО ЗАЛЕЖНІСТЬ

Люди в різній мірі схильні до залежностей, іноді навіть не помічаючи цього.

Так, наприклад, харчова залежність маскується під «я просто люблю смачно поїсти», залежність від цукру – «я просто ласун», залежність від Інтернету – «я читаю тільки корисну інформацію» і так далі.

В нинішній час виділяють безліч видів залежностей, які мають спільну психофізіо-логічну природу і виникають під впливом комплексу багатьох чинників. Саме про причи-ни виникнення залежностей говорили сьогодні під час «Діалогу з психологом» Вадимом Нємовим, який пройшов в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. За сло-вами психолога найлегше піддаються залежностям люди з нестійкою самооцінкою, в яких немає необхідної внутрішньої наповненості, тому вони намагаються компенсувати якісь позитивні відчуття коштом звичок, які дають яскраві емоції.

Присутні мали можливість проаналізувати наявність чи відсутність в себе та близь-ких залежностей, які приносять короткострокове задоволення, а в довгостроковій перспе-ктиві підривають добробут. А також дізналися як з психологічної точки зору стати віль-ним від залежностей.

Якщо бажаєте долучитися до змістовних зустрічей із професійним психологом, то запрошуємо вас до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС щопонеділка о 15:30.

Наша адреса: м. Олександрія, вул. Г. Усика, 41.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.