ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ: Міміка та жести

Ідея читати людей, як відкриту книгу, не почувши від них жодного слова, подобається багатьом.

Будь то наш новий знайомий, кохана людина або відомий політик, який виступає з телеекрана, – ми завжди, усвідомлено чи ні, спостерігаємо не тільки за тим, що він говорить, але і як він рухається.

Комусь розпізнати думки співрозмовника допомагає інтуїція, але, якщо такою проникливістю ви не володієте, залишається тільки одне: вчитися розуміти мову тіла. Цьому було присвячено «Діалог з психологом» Вадимом Нємовим, який пройшов сьогодні, 13 червня 2022 року в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

За словами спеціаліста, міміка, жести та інші невербальні сигнали дають нам близько 80% інформації. І лише решта 20% – це слова, мова і так далі. Розуміння мови тіла співрозмовника здатне зняти з людини маску, оголивши її справжні думки й почуття.

Під час зустрічі присутні навчилися розрізняти різні види жестів, розуміти їх та вміти контролювати свою мову тіла під час розмови з іншими людьми. Захід пройшов цікаво й інформативно.

Запрошуємо всіх охочих на безкоштовні консультації психолога, які проходять щопонеділка о 15:30 в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

Чекаємо вас за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.