Дерево Дружби

Дружба – один з найпрекрасніших проявів людських почуттів та емоцій. Практично кожному з нас потрібен друг і кожен знає, як іноді важко, коли немає поруч нікого.

Маленькі дітки з ранніх років шукають друзів, то у плюшевому ведмедику, то у коті, що тікає від них та ховається у затишному місці. А все тому, що їм хочеться, щоб завжди та усюди був хтось поруч, як справжній друг.

Напередодні Міжнародного дня дружби працівники бібліотеки-філії №10 завітали до своїх маленьких друзів, вихованців ДНЗ №28, щоби разом створити арт-колаж «Дерево дружби». Що може бути краще за неповторні усміхнені дитячі обличчя? Нічого… Радість зустрічі, бажання щось робити і бібліотекар, разом з 3-х річними малюками, у невимушеній та дружній атмосфері поринули у світ пальчикового малювання. Спочатку були пальчики…, потім в нагоді стали долоньки.., а разом вийшло неймовірно гарне Дерево Дружби.

Такі групові заходи, на нашу думку, навчають найголовнішим рисам Дружби − взаєморозумінню, підтримці, увазі, терпінню та любові один до одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.