День вишиванки – День української душі

День вишиванки цього року видався напрочуд феєричним!

Дітлахи залюбки взяли участь у творчій майстерці «Вишиванка для літературного героя», який провели для них працівники бібліотек-філій № 3 та № 7.

Герої улюблених дитячих творів сьогодні переодяглися в яскраві вишиванки. На декілька хвилин Пеппі Довгапанчоха, Пітер Пен, Пінокіо, Алладін, Попелюшка, Аліса стали справжніми українцями, а хлопчики та дівчатка – дизайнерами українського бренду.

Умілими дитячими рученятами сорочечки були прикрашені калиною, маками, соняхами, сердечками та прапорами нашої країни.

А хіт цього року, «Червона калина» гурту Бумбокс, запалив учасників заходу. Вони завзято підспівували, танцювали, грали в ігри. Підсолодили свято золоті гривники від бібліотекарів.

Драйвову руханку можна побачити за посиланням: https://library3alex.wixsite.com/library3alex/post/вишиванка-для-літературного-героя.

Батьки наших юних талановитих олександрійців та гостей нашого міста також не нудьгували! Вони стали учасниками майстер-класу «Шоколадні візерунки», який для них організували та провели працівники Інформаційно-туристичного центру «Олександрія».

Незвичне, але таке «солодке й смачне дійство» захопило кожного. Цікаво було спостерігати за задоволеними обличчями тат і мам, у яких дуже гарно виходило створювати візерунок-орнамент української вишиванки із шоколаду.

І на завершення Дня вишиванки усі присутні взяли участь у флешмобі «З Україною в серці».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.