День відкритих дверей «Скарбниця талантів і знань»

29 вересня в переддень Всеукраїнського дня бібліотек Центральна міська бібліотека провела низку заходів для олександрійців.

Зокрема, упродовж тижня тривала благодійна акція безкоштовного запису до бібліотеки та акція «Я дарую книгу бібліотеці».

Бібліотекарі-майстрині для улюблених відвідувачів створили фотозону «Я – читач бібліотеки», яка користувалась шаленим успіхом у користувачів. Світлини, зроблені читачами на власні гаджети у фотозоні, розлітаються по соцмережах з вдячними коментарями та побажаннями подальших творчих експериментів.

Інформаційний-мікс «Книжкова столиця світу 2020 року – столиця Малайзії м. Куала-Лумпур» привернула увагу користувачів до книжкового світу. Адже це місто було обране через великий акцент на інклюзивній освіті, розвитку освіченого суспільства та доступному читанні для всіх верств населення міста.

Протягом вуличної інформ-акції «Будь з бібліотекою», бібліотекарі спільно зі студентами Олександрійського коледжу культури та мистецтв, рекламували послуги бібліотеки, її можливості і ресурси, порадували городян цікавими книгами, рекламною продукцією.

Жителі міста із задоволенням і вдячністю поставилися до заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек, та побажали творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у роботі бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.