День коду в Олександрії

Олександрійська міська централізована бібліотечна система долучилась до Європейського Тижня Коду, який проходить з 8 по 21 жовтня 2018 року в країнах ЄС.

18 жовтня фахівці міської централізованої бібліотечної системи презентували подію у форматі workshop «CodeFast 1.0 – Програмуй легко та швидко!», що відбувалася в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

За 45 хвилин учні 3-х класів Олександрійського навчально-виховного комплексу – ОНВК – (загальноосвітній навчально виховний заклад І-ІІ ступенів №17 – ліцей), Навчально-виховного комплексу “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” та НВК «ЗНЗ І-Ш ступенів № 9 – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області спробували свої сили у програмуванні за допомогою Дудли Google.

Також, школярі познайомилися з можливостями конструктора Lego Mindstorms EV3 та спробували керувати роботом TRACK3R.

Наступним завданням уроку – було ознайомлення з основами 3D-моделювання за допомогою 3D-ручок.

Кожен учень отримав запрошення на щотижневі заняття Робоклубу та гуртку з 3D-моделювання.

Усі учасники заходів отримали заохочувальні призи (конструктори).

В бібліотеці-філії №10, що на мікрорайоні Перемога відбулося перше засідання гуртка з 3-D моделювання і усі діти отримали можливість вперше взяти до рук 3-D ручку та намалювати бажаний малюнок!

А на завершення дня в Дитячому Інтернет-центрі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна Олександрійської централізованої бібліотечної системи відбувся турнір «CodeTournament». Гуртківці Сode Club змагалися на швидкість вирішення задач з програмування. Турнір складався з ІІ етапів. Переможці турніру отримали призи (навушники), інші учасники-конструктори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.