2

Дегустація літературних новинок в бібліотеці!

Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Нерідко книга, прочитана в дитинстві, залишається в пам ’яті на все життя.

Що стосується дитячої літератури – це невід ’ємна частина в житті кожної дитини, адже саме вона дозволяє зрозуміти, що таке добре, а що погано. Хороша дитяча книга вже з ранніх років дозволяє прищепити почуття відповідальності і справедливості.

Саме з цією метою в бібліотеці-філії №7 було відкрито Інтелект-кафе «Дегустація літературних новинок», метою якого стало ознайомлення читачів з найновішими виданнями українських та зарубіжних авторів від сучасних видавництв, заохочення їх до самостійного читання, виховання любов до книги.

Посмакувати книжковими «ласощами» та «делікатесами» мали змогу користувачі бібліотеки. Діти з задоволенням знайомилися з новими книжечками, проводили голосні читання. Екзотичними стравами цього дня стали книги Володимира Рутківського «Ганнуся» та «Країна Українія» Тетяни Майданович, які сподобалась юним користувачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.