Давайте намалюємо добро

Є красива легенда, що коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитинки янгола-охоронця.

Уві сні янгол цілує дитя тричі: у чоло — аби воно зростало розумним; у личко — щоб було красивим , у серце — аби здоров’я, любов та доброта поселилися у його тілі і душі. А наскільки збережеться у серці доброта впродовж життя, залежить від кожного з нас…

17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє.

Бібліотекарем бібліотеки-філії №7 було проведено конкурс малюнків «Давайте намалюємо добро» серед учнів 4-А класу ЗНЗ №6.

Діти в своїх малюнках показали, що добра людина схожа на ясне сонечко, тому що всіх вона вміє зігріти своєю любов’ю, турботою, ласкою, щирістю та щедрістю. Коли людина не байдужа до чужої біди, допомагає немічним, піклується про старших та молодших від себе, про тварин – це і є прояви людської доброти.

Бібліотекар наголосила, що залишатися добрим – це не слабкість, це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі і потрібні якості характеру.

Переможця важко було обрати, так як кожна дитина була об’єктивна і переконлива в своєму баченні добра. Перемогла дружба!

Девізом Дня спонтанного добра можна вважати слова великого американського класика: «Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим». Не можна не погодитися зі словами великого класика, адже всьому живому на Землі дуже важко жити без звичайної людської доброти й підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.