Code Fast 3.0 «Грай та програмуй онлайн»

23 вересня в Центральній міській бібліотеці для дітей відбувся Code Fast 3.0 «Грай та програмуй онлайн», під час якого діти навчалися азам програмування.

Сode Fast проходить на базі бібліотеки вже втретє, але цього року ми перенесли подію з офлайн-режиму в онлайн. Отож онлайн-навчання мали змогу пройти діти з усієї області й не лише…

За допомогою популярної гри Minecraft 30 учасників віком 8-9 років познайомились із простими поняттями програмування! Щоб досягти високого рівня, діти творчо та технічно мислили й пройшли всі етапи випробувань.

Вкотре дітлахи переконалися, що програмувати – це легко та швидко! Завдяки грі учасники розважалися, переходили на більш складні рівні й не помітили, як набули корисних навичок.

Всі учасники Code Fast 3.0 були нагороджені сертифікатами та призами. Юні олександрійці отримують привітання та подарунки в бібліотеці, а немісцевим учасникам подарунки відправлено поштою.

Подія відбулася в рамках ініціативи Meet and Code, за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.