1

ЧИТАННЯ ПІСЛЯ СНІДАНКУ

«Читання після сніданку» від бібліотекарів бібліотеки-філії №10 продовжуються…

«К апці для бабусі», «Гавчик і курчатко», «Сердитий добродій», «Зачудований гусак», «Мавпа та Слон», «Кажан Жан» та іще з десяток цікавезних, яскравих дитячих книжечок зробили насиченим черговий ранок дітлахів середньої групи ЗДО №28.

Переглянувши принесені бібліотекарем книги, обговоривши побачене, прийшли до єдиної думки: «…сьогодні ми будемо читати ось цю книгу». І… принесли бібліотекарю корисну, навчальну збірку оповідань «Чарівне слово», до якої увійшли найкращі оповідання українських та зарубіжних письменників.

Знайомлячись з героями творів, діти вчилися разом з ними доброті, порядності, шанобливому ставленню до оточуючих.

Найбільше припало до смаку (мабуть дуже часто самі вживають це слово) оповідання О. Буцень «Зараз», і комусь нагадало самих себе оповідання П. Бабанського «Неслухняний велосипед».

Нам дуже подобається, що наші дітлахи, які з задоволенням відвідують наші «Читання після сніданку», беруть активну участь в обговоренні прочитаного, і не дивлячись на свій маленький вік мають власну думку на прочитане.

Сьогодні, юні читачі із задоволенням пояснили бібліотекарю, як вони зрозуміли прочитане, що, коли і де потрібно говорити, які чарівні слова потрібно вживати в тому чи іншому випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.