Читання після сніданку – «Котик Кексик і мешканці двору»

Нова ідея продовжує втілюватися…Сьогодні, після смачнючого сніданку, учасниками «Читання після сніданку» стала середньо-старша група ЗДО №28.

Переглянувши серії цікавезних дитячих книг від видавництва «Ранок» про неймовірні пригоди двох ельфів Стіга та Люмі на Землі, погортавши сторінки книг від Даніела Де Лука про історії тварин та подивившись серію книг Інни Курило про надзвичайні пригоди маленького котеняти, дітлахи зупинили свою увагу на… правильно! На пригодах Кексика і його друзів.

Розпочали своє знайомство з першої книжечки із серії пригод котика Кексика – «Котик Кексик і мешканці двору». Дітлахи разом з Кексиком пізнавали світ, який його оточував, адже котик, так само як і кожна дитина, знайомився зі світом. Разом з ним вони познайомилися з вороною Ксенею та песиком Волоханем, які стануть згодом для нього справжніми друзями.

Також, разом з Кексиком, вони зрозуміли, що у всіх має бути ім’я та місце, де тебе люблять і чекають, а ще має бути сім’я, в якій тебе повинні любити, а ти повинен віддавати свою любов у відповідь. Разом з котиком вони засвоїли іще один життєвий урок: потрібно мати друзів. Друзі прикрашають життя. Вони завжди готові розділити з тобою радощі й турботи, але також варто пам’ятати, що крім друзів є ті, від кого варто триматися якнайдалі.

Що ж далі станеться з котиком Кексиком? Які уроки він ще опанує? Про це згодом…

Жвавим видалося і обговорення прочитаного. З’ясували, що майже у всіх дітлахів є домашні улюбленці – кіт чи кішка, які мають свої звички. Діти розповіли чим полюбляють смакувати їх котики, що люблять найбільше, чим люблять вони гратися, що дуже полюбляють спати на м’якенькому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.