«Чи знаєш ти рідне місто?»

Наше рідне місто має багату історію, адже через декілька днів йому виповнюється 271 рік. В Олександрії можна побачити різноманітні архітектурні пам’ятки, пам’ятні знаки, пам’ятники видатним особистостям чи особливим подіям.

Дуже цікаво, чи знає наша сучасна молодь місця їх розташування? Щоб це перевірити, працівники бібліотеки для юнацтва вирішили підготувати квест для студентів першого курсу Олександрійського державного політехнічного коледжу.

Щоб було цікавіше, студенти розділились на дві команди: «Яструби» та «Енергійні». Юнаки отримали перше завдання від ведучих, розгадавши по три загадки. Потім кожна команда відправилась за своїм маршрутом.

Під час квесту молодь отримала корисні краєзнавчі знання, незабутні враження, шквал позитивних емоцій та пригодницький запал. Студенти повністю поринули в гру. Втомлені та щасливі швидко наближалися до кінцевого місця цієї краєзнавчої міні-експедиції.

Першою виявились юнаки з команди «Енергійні», за що і отримали свій солодкий подарунок.

Тож, як бачимо, щоб по-справжньому любити своє рідне місто, треба знати його історію, адже ці знання не тільки підносять і звеличують людину, а також служать своєрідним містком між минулим, нинішнім і прийдешнім поколінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.