Чому вітаміни друзі дитини

«Ми живемо не для того щоб їсти, але їмо для того щоб жити» так сказав давньогрецький філософ Сократ. Дійсно, наше життя та здоров’я напряму залежить від того, яку їжу ми з вами вживаємо. Для того, щоб діти нормально зростали і розвивались, мали енергію для навчання організму потрібні різні продукти харчування.

Cьогодні, напередодні Дня здоров’я учні 3-го Б класу ЗНЗ №10 ознайомились з головними корисними елементами їжі – вітамінами. Знайомство з ними проходило в незвичайній формі, адже для початку потрібно було відрізнити корисне від шкідливого у конкурсі «Корисне – не корисне», позмагатися у вирощуванні та збиранні овочів у грі «Садіння і збір», навчилися користуватися китайськими паличками, для того щоб переносити кальмара, замість якого у нас була кулька. Найбільше дітлахам сподобалась гра «Знайди вітамін»: ведучі ховали листочки з написами вітамінів в одязі хлопців, а дівчата повинні були їх відшукати та сказати в яких овочах та фруктах ці вітаміни наявні.

Роль харчування в збереженні свого здоров’я дуже велика. І тепер діти знають, яка їжа є для них корисною та як наявні в ній вітаміни допоможуть організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.