Чергові новинки від Фіксиків

Агов!!!! Знову НОВИНКИ ВІД ФІКСИКІВ!!!Зоряне небо вабить усіх, навіть Фіксиків.

Одного разу, милуючись зорями, Нулику захотілося дізнатися про них більше. Знайшовши потрібні видання на полицях бібліотеки, він поринув у загадковий світ астрономії…

Першою до рук Нулик взяв цікавезну Книгу знань у запитаннях і відповідях від видавництва «Махаон».

Ця книга складена за принципом «Запитання – відповідь» і дає дітям вичерпне уявлення не тільки про таємниці космосу, а й про такі цікаві речі, як життя динозаврів і їх роль в історії Землі, становлення і розвиток стародавніх цивілізацій і найважливіші винаходи в історії людства.

Книга Олени Ольховської «Загадковий космос» із серії «Моя перша енциклопедія» від видавництва «Ранок» дає відповіді на 54 найпоширеніших запитання малюків про космос. А ще містить 55 найцікавіших фактів та цікаву гру всередині, у яку можна пограти разом з друзями!

«Яка ж все таки цікава і захоплююча ця наука – астрономія», – думав Нулик, гортаючи газету «Колосочок», випуск «Юний астроном» за березень 2019 року. Саме з «Колосочка» Нулик дізнався, скільки всього зірок на небі, чим корисні зорі, та як орієнтуватися за Полярною зіркою, а ще – прогулявся зоряним небом та побував у небесному зоопарку.

А в космічній лабораторії можна власноруч виготовити модель сузір’я, що він теж зробив!!!

Отож всім юним астрономам Нулик рекомендує ці книги і не тільки..! Чекаємо в бібліотеці для дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.