Чародій і угодник – Святий Миколай

Щороку приходить він у кожну родину з миром і дарунками. Для дітей стає чарівною казкою, коли невідомо як з’являється вночі і кладе під подушку, або у черевичок такі бажані гостинці.

Хто ж він такий? Він – Святий Миколай!.

19 грудня ми разом з усім християнським світом відзначаємо день святого Миколая Чудотворця! Святий Миколай для християн з давніх-давен – це правдиве правило віри і уособлення доброти. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце відчуває і знає, що він може подати руку, допомоги в нашій біді, а діти очікують дива і чарівних подарунків.

Саме в цей день працівники бібліотеки-філії №9 разом з учнями 3 класу ЗНЗ №19 “Лісова казка” здійснили подорож у зимову мрію «Чародій і угодник – Святий Миколай».

Бібліотекарі ознайомили маленьких користувачів з низкою зимових свят, розповіли про життя Святого Миколая, про народні вірування, прикмети пов’язані з цим святом, а також не залишили поза увагою святкування Нового року в різних країнах світу.

Діти активно брали участь у вікторинах, конкурсах, відгадували загадки на зимову тематику та писали листи Святому Миколаю, нагадуючи йому про свої мрії, а ще переглянули відео «Життя Святого Миколи».

На останок діти отримали солодкі «миколайчики».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.