Чарівні ворота доброти, злагоди та ввічливості

«Чарівні ворота доброти, злагоди та ввічливості» – під такою назвою пройшло комільфо-свято, або свято добрих манер, у ЦМБД ім. Ю.Гагаріна, на яке були запрошені діти з інвалідністю та їх батьки громадської організації «Віра».

Захід відбувався в незвичайній країні – країні добрих і ввічливих людей, в якій є Королівство гарних манер, королівство Ввічливості.

Малечу зустріли книжкові герої: бешкетник та веселун Буратіно, Мальвіна з уроками гарних манер, Баба Яга зі своїми шкідливими порадами, розумна Сорока з пізнавальною вікториною, та чарівна королева Ввічливості з цікавими книжками та веселими розвагами, іграми.

Чимало цікавих завдань запропонувала королева Ввічливості дітям, та дітлахи швидко впоралися з усіма ними, чим довели, що гідні носити звання маленьких леді та джентльменів. Не обійшлося, звісно, і без веселих та рухливих естафетних змагань, ігрових вікторин «Скільки героїв – назвіть», «Яка кінцівка у казки», «Впізнай казкового героя», танців.

Як і завжди, гості з приємними враженнями, гарним настроєм та веселими посмішками залишали приміщення бібліотеки. А бібліотекарі в черговий раз переконалися, що діти з інвалідністю володіють добрими манерами не гірше звичайних, а подеколи і краще.

Люди з світлими серцями та думками вірять в перемогу ДОБРА і своєї ГІДНОСТІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.