2

«Чарівна казка та її герої»

Світ казок загадковий і безмежний. Казка – це найпоширеніший і найпопулярніший у світі жанр літератури, який є дуже важливим видом творчості.

Для казок не існує кордонів і перепон – тому вони вільно мандрують різними країнами, і немає такого народу, який не створив би казок – захопливих і повчальних, де добро завжди перемагає зло, а мудрість – підступність і жадібність.

Вже не перший рік бібліотека-філія №2 з радістю зустрічає найменших користувачів. Цього року бібліотека завітала в гості до дитячого садка з театралізованим дійством.

Виховання дитини починається з її перших кроків у житті, і тому так важливо навчити свою дитину любити казки, бо саме у дитинстві формуються основи її характеру та моральних якостей.

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашими користувачами.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Саме з такою метою бібліотекарем філії №2 та театральним гуртком, який працює на базі Будинку культури селища Олександрійського, був проведений казковий круїз «Чарівна казка та її герої» для малечі дитячого садочку НВК «ЗНЗ I-III ст..№12-ДНЗ» . Діти разом з казковими героями за мотивами казки «Івасик-Телесик» здійснили захоплюючу подорож.

Подорож казкою продовжилася і під час перегляду цікавої, змістовної казкової книжкової виставки «Країна казкова, країна книжкова…».

Тож, ласкаво просимо наймолодших наших читачів та їхніх батьків до читання захоплюючих казок , сповнених мудрості, добра і оптимізму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.