Були ми там, куди нас кликав час

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни в бібліотеці – філії №10 відбулася зустріч учнів 8-Б класу ЗНЗ №10 з учасником бойових дій, військовослужбовцем військової частини №2269 – підполковником Дон Олегом Анатолійовичем.

Учні школи радо вітали земляка, поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання. У свою чергу, Олег Анатолійович – надав учням відверті відповіді, поділився теплими спогадами про свої юнацькі роки, передав частинку своєї енергії, мужності й оптимізму.

Присутні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, про свої успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів.

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Час сплинув непомітно. Майже годину діти, затамувавши подих, слухали розповідь, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим. Школярі та вчитель поставили гостю багато запитань, залюбки потисли руку герою й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.