1

Булінг в школі

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків.

Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг. Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація.

Тому, з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, 23 жовтня, працівниками бібліотеки-філії №10 спільно з фахівцем з соціальної роботи міського центру сім’ї та молоді Нємовим Вадимом Валерійовичем та фахівцем Центру правової безоплатної вторинної допомоги Лунгою Анною Олексіївною було проведено інформаційно-профілактичний захід для учнів ЗНЗ №7 на тему «Булінг в школі».

Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. З’ясували наслідки та причини виникнення булінгу, вияснили чи будуть нести правову відповідальність та які види покарання можуть бути застосовані до учасників булінгу. Переглянули ряд відеороликів та провели обговорення відеосюжетів. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки. Також, школярі ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.