Будемо милосердними

3 грудня українське суспільство разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Сьогодні ми тільки й чуємо такі слова, як «толерантність», «рівні можливості»… Проте більшість людей в наш час ставиться до людей з обмеженими можливостями з насторогою, страхом, навіть вороже. Чому це так? Існує величезна прірва між тим, на що ці люди здатні в житті, і тією роллю, яку їм підготувало суспільство. Кожен з нас має пам’ятати: МОЖЛИВОСТІ – ОБМЕЖЕНІ, ЗДІБНОСТІ – БЕЗМЕЖНІ!

З годиною доброти «Будемо милосердними» працівники бібліотеки-філії № 5 завітали до учнів 8 класу ЗНЗ №8, щоб нагадати про велику силу доброти та підтримки. «Доброта і милосердя – два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. В Україні живе 2 млн. самотніх, сам на сам зі своїми проблемами, хворобами. Що людині потрібно для щастя?… Так, – здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди. Будьте цими людьми!» – наголосили бібліотекарі.

Діти переглянули відео-нагадування «І милосердні будьте до чужого болю» й активно долучалися до обговорення.

Наостанок, виконали вправу «Побажай добра собі і всім» – взявши в руки сердечко учні бажали собі та однокласникам здоров’я, щастя, успіхів у навчанні та миру.

Як висновок, переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з обмеженими можливостями не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують нашої допомоги і уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.