Бої відшуміли, скінчилась війна, та в пам’яті житиме довго вона…

8 травня увесь світ відзначає День пам’яті і примирення, вшановуючи пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, бібліотека-філія №10 підготувала та провела спільно з учнями середнього шкільного віку ЗНЗ№10 героїчну сторінку «Бої відшуміли, скінчилась війна, та в пам’яті житиме довго вона…»

Згадали тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг у бою. В ході заходу бібліотекарі розповіли, яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війну 1939-1945 років, про найбільші операції та найвизначніші дати Другої світової війни.

Було переглянуто документальний фільм «20 кроків до мрії. Україна у Другій світовій війні»..

Сьогодні головне наше завдання – віддати данину шани героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми висловлюємо подяку людям, які стали на захист країни у різні часи. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями всі держави Антигітлерівської коаліції. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.