Бібліотека – світ нових можливостей

Всебічний розвиток дитини в ранньому дитинстві – запорука його успішного майбутнього. Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

З метою розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховання дбайливого ставлення до книги та з першими порадами, як користуватися бібліотекою у майбутньому й жагою викликати бажання стати активними читачами, до дітей різновікової групи НВК «ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ» (вихователь Пилипенко Т.К.) завітав працівник бібліотеки-філії №2. Допитливі малята уважно слухали розповідь про бібліотеку та її «жителів» – книжок, жваво цікавилися книгами та журналами. Діти дізнались, що означає слово «бібліотека», ознайомилися з правилами поведінки в бібліотеці, правилами роботи з книгою.

Цікавим доповненням до зустрічі було виготовлення закладинки для книги, яку діти із задоволення виготовили своїми руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.