1

«Бібліотека молодіжних мрій»

«Бібліотека молодіжних мрій» – так назвала себе бібліотека для юнацтва під час творчого звіту перед громадою, який був зовсім не схожий на традиційне звітування бібліотеки про свою роботу.

Це був справжнісінький спектакль, яскраве шоу, створене молодим колективом бібліотечних фахівців.

Форму проведення було обрано теж незвичну – «імідж-паті», тобто іміджева вечірка. Імідж – це комплекс вражень, які справляє людина на оточуючих. А якщо ми говоримо про іміджеву вечірку в бібліотеці, то розуміємо, що керувало бібліотекарями, коли вони влаштовували імідж-паті – бажання закріпити за собою позитивний імідж, стати ближче до юного читача, задовольнити усі його потреби.

З першої хвилини свого творчого звіту бібліотекарі викликали здивування усіх присутніх. Адже зустрічали вони своїх гостей у тільняшках, було облаштовано сцену у вигляді корабля під символічною назвою «Юнь». Морська тематика просліджувалася буквально у всьому: море із яскравої блакитної тканини, чайки, корабель з штурвалом, трюм, заповнений книгами, рибацька сітка з таранькою, канат з бешкетницею-мавпочкою. А відкрили звіт працівники бібліотеки запальним сучасним танцем. Настільки запальним, що гості ледве втримались на місцях.

Подорожуючи островами «Досягнень», «Креативу», «Талантів» та «Фоліо», бібліо-юнги похвалилися перед користувачами досягненнями своєї книгозбірні за 2016 рік, вразили креативними заходами та талантами. Щодо останнього, то тут було чим похвалитися: виступами постійних учасників заходів – хореографічного колективу сучасного танцю «Каприз» (танець «Морячка»), дефіле вихованців театру моди «Olgamodels», музичними виступами «чарівних сирен» – студенток Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету та гумористичною інсценізацією міні-проекту «Панянка-селянка» у виконанні працівників бібліотеки для юнацтва та Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Звичайно, найактивніші користувачі, а також представники організацій та навчальних закладів міста, з якими бібліотека співпрацювала протягом року, були нагороджені подяками та невеличкими сувенірами, зробленими руками бібліотекарів. А на завершення іміджевої вечірки команда корабля «Юнь» подякувала всім жителям островів за те, що допомогли їм розкрити досягнення, можливості й таланти. А також за те, що надихають їх постійно на нові та креативні ідеї, допомагають у повсякденному бібліотечному плаванні і не тільки допомагають, але й охоче стають учасниками плавання по книжковому океану.

За всі свої успіхи та досягнення бібліотека для юнацтва подякувала користувачам та партнерам, щиро пообіцявши, що бібліотекарі будуть і надалі використовувати всю свою енергію та професіоналізм на користь своїм читачам, щоб зробити бібліотечний корабель «Юнь» найпривабливішим місцем для молоді, будуть вправно охороняти та примножувати книжкові скарби.

Ось чому обрано було морську тематику для творчого звіту бібліотеки. Не можна не згадати слова Івана Франка, написані понад століття тому:

Книги — морська глибина: Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить.

«Нас мало, та ми в тільняшках!» – такою обнадійливою, оптимістичною фразою завершилося бібліотечне шоу. І це не пусті слова. Є міцна впевненість, що бібліотекарі юнацької книгозбірні ще здивують та порадують не раз своїх користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.