Бібліотечний чат-бот Alex презентовано!

А у нас новий, унікальний працівник! «Чому унікальний?» – запитаєте ви. Та тому, що має штучний інтелект!

Знайомтеся: Alex – бібліотечний чат-бот, віртуальний помічник бібліотекаря, який може спілкуватися з користувачами з метою задоволення їх інформаційних потреб!

Як бачите, глобальна «діджитал-революція» не оминула і Олександрійську міську централізовану бібліотечну систему! І все це – завдячуючи Євгену Крамару (завідувачу відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів) та Олені Мироновій (провідному бібліотекару-методисту), які, відвідавши тренінг від Української бібліотечної асоціації «Можливості сервісних та пошукових чат-ботів. Створюємо прототип бота-бібліотекаря», озброївшись знаннями, створили бібліотечного чат-бота на ім’я Alex для месенджера Telegram.

Про це йшла мова сьогодні під час презентації нового віртуального сервісу в колі бібліотечних фахівців міської ЦБС. Відбувся і майстер-клас, під час якого бібліотекарів навчили, як користуватися чат-ботом.

Дуже сподіваємося, що наш Alex допоможе усім бажаючим з навігацією по бібліотеках нашої бібліотечної системи, підкаже, що і в якій бібліотеці можна почитати, розповість про гуртки та клуби у міських книгозбірнях та багато іншого.

Не втрачайте часу! Чат-бот Alex готовий подружитися з вами! Шукайте його в Telegram за адресою: @Alexlibrary_bot!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.