Бібліомагія «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить»

Зима багата на свята. Ми всі їх любимо, шануємо та нетерпляче чекаємо на святкове дійство.

Уже з початку грудня всюди панує атмосфера радості, доброзичливості й очікування дива.

Дива у центральній міські бібліотеці для дітей почалися 16 грудня. Надзвичайне свято – бібліомагія «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить» бібліотекарі подарували дітлахам.

День Святого Миколая – свято з особливим шармом. Малеча почула чудову зворушливу легенду про Чудотворця, а коли сталося диво і на свято завітав сам Святий Миколай, радість була безмежною.

Разом з Миколаєм до діточок завітали і його помічники – як Янголятка, так і чортенятка. Всі вони розважили хлопчиків та дівчаток іграми, танцями, загадками та цікавими вікторинами.

І, звісно ж, усі чекають подарунків від Святого Миколая, адже діти так люблять цей день, коли оживає диво. Малеча, в свою чергу, також радувала Святого Миколая піснями та віршами. Також поділилися своїми бажаннями, розповіли про свої успіхи та пообіцяли вести себе і надалі чемно, бути слухняними та успішними, щоб і в наступному році отримати подарунки.

По-новорічному прикрашений зал, красуня-ялинка, лісові олені, Святий Миколай та солодкі подарунки зробили це свято незабутнім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.