Бібліогравітація: від серця до серця

Найромантичніше свято року – День Святого Валентина. У цей день хочеться сказати комусь найкращі у світі слова.

Напередодні 14 лютого в Центральній міській бібліотеці відбувся День відкритих дверей «Бібліогравітація: від серця до серця».

Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книг, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання. Саме ці твори ви зможете знайти на виставці «100 слів про кохання», яка експонується на абонементі Центральної міської бібліотеки.

Атмосферу душевного тепла та затишку відчули усі, хто завітав до мистецької вітальні «АРТмікс» на майстер-клас з виготовлення святкових листівок «Валентинки для закоханих».

Під час заходу присутні робили вітальну кольорову листівку для своїх рідних та близьких в техніці скрапбукінг.

В ході майстер-класу учасники проявляли свою фантазію: розфарбовували, вирізали, компонували, клеїли. Використовувались усі можливі підручні матеріали: кольоровий крафтовий папір, штучні квіти та ажурні стрічки, якими декорували свої вироби, бісер, клей, джгут тощо. Усі присутні дуже старались, тому в кінцевому результаті отримали оригінальні вітальні листівки-валентинки та максимум задоволення від приємного спілкування.

Не залишила нікого байдужим і святкова фотозона «Закохані у книгу», яку створили працівники Центральної міської бібліотеки і багато користувачів скористалися можливістю зробити чудові фото та залишити на згадку написи-зізніння в любові до книги.

Завітай те до бібліотеки та подаруйте собі відпочинок з романтичними історіями кохання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.