2

Бібліофорсаж Твій друг – дорожній рух

Попереду літні канікули … Для кожної дитини – це найбільше свято, найкращий відпочинок. Тут і незабутні подорожі, і цікаві зустрічі, і захопливі ігри. Відпочинок влітку завжди йде дітям на користь, але іноді трапляються ситуації, які загрожують життю або здоров’ю. Вони легко можуть почати гратися на проїзній частині дороги, перебігати її у невстановленому місці.

Саме тому, 24 червня 2019 року бібліотекарі ЦМБД ім.Ю.Гагаріна провели бібліофорсаж «Щоб по вулицях гуляти, потрібно правила нам знати».

Бібліотекар Звєрова Наталія навчала учнів 1-2 класів групи продовженого дня Олександрійського колегіуму правилам поведінки на вулицях і на дорозі, в громадському транспорті .

Під час лялькової вистави «Зелений вогник» згадали про світлофор та його призначення, дізналися про 10 правил руху для малечі, у віршовій формі ознайомилися з «зеброю». Недивлячись на зовсім юний вік, діти вірно розпізнавали дорожні знаки і активно відповідали на запитання вікторини «Знавці дорожнього руху», пограли у веселі і повчальні ігри «Дозволяється – забороняється», «Крокодил» та розфарбовували «Світлофор».

Також малюкам була запропонована дитяча література з безпеки дорожнього руху. А на завершення заходу дітей закликали гарно запам’ятати всі правила та прислухатися до порад батьків, вчителів, бібліотекарів і тоді літо стане гарним відпочинком для всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.