1

Бібліо-коктейль «Рецепти гарного настрою»

День 1 квітня – День сміху, не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається в багатьох країнах світу.

Як припускають науковці, в Україну це свято прийшло з Німеччини, імовірно, на початку XVIII ст. Його називали ще брехливим днем або Марією-брехухою — одним із народних прізвиськ Марії Єгипетської — святої VI ст., день вшанування якої за старим стилем збігається з 1 квітня. Того дня дівчата дурили людей, аби верховодити майбутнім чоловіком.

Напередодні свята, 30 березня, в центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна протягом дня проходив бібліо-коктейль «Рецепти гарного настрою», до участі були запрошені користувачі бібліотеки.

Присутні мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою, де були представлені байки, гуморески, усмішки, фейлетони Остапа Вишні, Павла Глазового, Леоніда Глібова, Степана Руданського, Івана Крилова, збірники анекдотів, гумору і сатири.

Сміятися люблять усі — і діти, й дорослі. Сміх допомагає у важкі хвилини, робить людей добрішими, щирішими, здоровішими. Сподіваємось, що веселого, доброго сміху, дійсно, вистачило на всіх учасників, і він додав їм оптимістичного настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.