Беззаперечний закон лідерства

Лідерство – це не тільки вміння і бажання керувати іншими людьми та вести за собою маси. Воно включає в себе багато інших аспектів.

Щоб бути ефективним у своїх справах і досягати успіху у всіх сферах життя потрібно розвивати в собі самоусвідомлення – бачення своїх сильних і слабких сторін. Та не менш важливим є приклад відомих людей, які змогли лише завдяки своїм лідерським якостям досягти небувалих вершин. І саме через кейс-метод «Беззаперечний закон лідерства» працівники бібліотеки для юнацтва, в рамках Школи лідерів, вирішили додати віри у власні лідерські сили студентам спеціалізованого професійного ліцею.

Застосовувавши приклади реальний відомих лідерів та їх непростих ситуацій на шляху до успіху, студентам було легше аналізувати свої якості характеру. Відпрацьовувати навички впевненої поведінки допомогла вправа «Я – зірка», під час якої присутні мали змогу обрати собі кумира, та вжитись на декілька хвилин у його роль.

Кожен присутній отримав пам’ятку, в якій зазначено 10 кроків до успіху, в свій час саме цими кроками керувалися найвпливовіші люди планети. Закінчили кейс-метод експрес тестом, який допоміг визначити лідерів в колективі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.