Безцінна спадщина мого народу

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

За православним календарем − це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен, в першу чергу, створити у своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб − мова.

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в націю і зміцнює державу. Тому, 8 листопада, працівники бібліотеки-філії №9 провели для учнів 3-Б класу ЗНЗ№19 “Лісова казка” мовний тюнінг «Безцінна спадщина мого народу». Під час заходу школярі познайомилися зі сторінками історії української мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку, переглянули відео «Рідна мова» та прослухали «Легенду про виникнення писемності». Також, учні читали вірші відомих українських поетів: Т.Шевченка, Л.Українки, Д.Павличка, В.Симоненка. Наостанок прозвучала пісня Н.Яремчука «Рідна мова».

Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів! Любіть, поважайте нашу мову, адже мова, як і Україна, − у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.