Безпека дитини онлайн

Інтернет-технології вже стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства.

Нікого не дивує те, що в 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google. Та більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку в Internet й не мають сформованих навичок онлайн-культури.

Під час зимових канікул діти залишаються самі вдома, сам на сам з гаджетами.

А безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дітей, які можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто, які існують ризики перебування в глобальній мережі… Разом з бібліотекарями на всі ці питання спробували знайти відповіді постійні користувачі бібліотеки-філії №3 для дітей під час медіадрайвера «Безпека дитини онлайн». Після перегляду фіксі-порад «Обережно в інтернеті» діти поділилися своїми враженнями про небезпеки глобальної мережі, охоче розповіли про те, що викликало в них хвилювання.

Захоплююча гра з літерами, де діти на швидкість складали слова про небезпеку в всесвітній мережі, закріпила знання дітей. А весела гра «Твістер» гарно впоралась з альтернативою віртуальним інтересам маленьких користувачів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.