1

«Бездомні діти – також діти»

На сьогодні однією з найгостріших проблем сучасного суспільства є безпритульні діти.

Тому 5 квітня бібліотекар центральної міської бібліотеки Ланіна О.А. провела інформ-експрес «Бездомні діти – також діти» для слухачів Вищої народної школи та користувачів бібліотеки, щоб пояснити присутнім, що спонукає дітей залишати родину, школу, близьких людей і йти на вулицю, розповісти про феномен, який є симптомом соціального й економічного неблагополуччя у країні, а потім в сім’ї, окреслити реальну ситуацію з бездомними дітьми в державі, заохотити присутніх задіяти механізми, які б сприяли вилученню дітей з вулиці.

Переглянувши відео «Соціальна реклама. Діти вулиці», присутні з перших вуст дізналися про причини появи вуличних дітей, а репортаж «Журналісти дізналися про долю безхатьків в Україні» дозволив зрозуміти, чому все частіше діти обирають такий ненадійний і часто небезпечний спосіб життя.

З розповіді бібліотекаря слухачі зрозуміли, що ці діти, безумовно, вимагають допомоги, підтримки, захисту. Проте, щоб їх захистити, необхідно, насамперед, їх зрозуміти. Зрозуміти, хто вони, чому вулиця стала для них місцем, що замінює сім’ю, близьких, затишок домівки? Зрозуміти їх – це значить спробувати задіяти механізми, які б сприяли вилученню дітей з вулиці, з каналізаційних люків, підвалів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.