Бесіда з елементами тренінгу «Дружба єднає щирі серця»

Друг – це найкраще, що в тебе може бути, і найкраще, чим можеш бути ти. (Дуглас Пейджест)

Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, було створено це тепле свято – День друзів. Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по-справжньому вірного друга вважається удачею.

Міжнародний день друзів – це чудовий привід написати, зателефонувати своїм друзям або зустрітися з ними в рідній і дружній компанії, поділитися відмінними спогадами та гарними новинами і ця зустріч відбулася саме у бібліотеці. Учасниками заходу стали вірні друзі книгозбірні – постійні читачі та дітки, які тимчасово проживають в селищі Олександрійське.

За допомогою гри, малювання, складання, діти довели, що таке дружба, що головне в ній та як вона цінується між ними. Кожен із присутніх дав своє визначення, хто такий друг і хто такі друзі. Всі гуртом поміркували, яким повинен бути справжній друг, а яких друзів треба остерігатися.

До уваги присутніх було презентовано художні твори про справжніх друзів. Кожен учасник зустрічі мав змогу скласти «Закони дружби» та закріпити її печаткою у вигляді «долоньки».

Невимушеним, пізнавальним та приємним – таким було спілкування в бібліотеці в Міжнародний день друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.