Beauty day «Красуня в кожній з нас!»

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну.

За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято. Тож, напередодні, 8 Березня − свята всіх жінок, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки радували своїх найгарніших користувачів прекрасної статі всілякими цікавинками під час Beauty day «Красуня в кожній з нас!».

Учасниці жіночого клубу «Чарівність» відвідали музично-поетичну акварель «Весна. Жінка. Кохання», де разом з Ракушиною Тетяною Михайлівною, керівником клубу, почули найвідоміші поетичні та прозові присвяти класиків Жінкам, вірші, пісні, традиційні романси. Cаме з Жінкою пов’язані ці вічні, необхідні кожному життєві цінності: дім, сім’я, тепло, нове життя та надія на краще.

Книжковий дрес-код «Жіноча доля в світі − це любов!» створив ідеальний образ прекрасній половині людства, де у матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, дізнатися як підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою.

Кожна представниця прекрасної статі прагне виглядати розкішно та чудово, особливо на 8 березня − свято краси, любові та ніжності! Тож, ретельно готуючись до самого прекрасного дня в році сучасні модниці завітали, в мистецьку вітальню «АРТ-мікс» на майстер-клас з малювання мехенді «Жіноче коло».

Під час майстер-класу усі присутні мали можливість зануритися в загадкову східну культуру, осягнути все таїнство нанесення мереживних квіткових візерунків, а також дізнатись про глибинний філософський зміст зображень менді, які є втіленням цілісності, рівноваги та досконалості людини.

В дружній атмосфері, під чарівну музику, бібліомайстриня Олена Анатоліївна Ланіна, допомогла учасницям освоїти нове для них мистецтво − розпису тіла хною.

По закінченню учасники майстер-класу поділилися своїми враженнями про захід: «Отримали масу задоволення, малювати нам було в радість, отримали гарний настрій та багато приємних моментів. Велике Вам дякуємо! Будьте коханими, щасливими і прекрасними!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.