Бабин Яр: пам’ять на тлі історії

Будь-яка подія залишає свій відбиток у нашому існуванні, у нашому житті, і в нашій пам’яті.

На жаль, не всі події хороші. Велика частка у створенні сьогодення припадає подіям, згадуючи про які, котяться сльози з очей, приступає хвилювання та розпач. Однією з таких подій було нищення київського населення у 1941-1943 роках, а особливо євреїв.

«Нас били, гнали криком і лайкою, навколо були закривавлені обличчя, нас калічили палицями і гнали як худобу туди, де цокотіли кулемети…» – це лише маленька частка того болю, який працівники бібліотеки для юнацтва інсценізували у тематичній сценці до дня пам’яті загиблих у Бабиному Яру.

Хлопці та дівчата Олександрійського коледжу культури і мистецтв немов прожили всі події разом з нашими героїнями і перенеслися у ті страшні часи несправедливого винищення людей.

Поле пам’яті «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії» дало змогу відчути весь біль і весь страх того часу, дізнатися трагічні факти про Бабин Яр та вшанувати всіх загиблих хвилиною мовчання. Адже ми повинні завжди пам’ятати цю подію і всіх невинно розстріляних людей, вшановувати їх, щоб у майбутньому такого більше не повторилося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.