АРТмікс – нам 1 рік!

Рукоділля… В одному слові сказано так багато! Це творчість, мистецтво, арт-терапія, натхнення, магія, самореалізація…

І, у цьому, мали можливість переконатися всі ті, хто завітав 7 березня до центральної міської бібліотеки на святкування 1-ої річниці діяльності мистецької вітальні «АРТмікс».

На початку заходу завідуюча ЦМБ ім. О. Пушкіна Марина Дерун розповіла про історію створення мистецької вітальні, її цілі та завдання: «АРТмікс – це той майданчик, де творчі люди мають можливість зустрічатися, спілкуватися у колі однодумців, обмінятися новинами, навчитися новим технікам рукоділля».

А бібліомайстриня Олена Ланіна поділилася цікавими фактами діяльності мистецької вітальні та презентувала відеоролик «АРТмікс – нам 1 рік!». Також звернула увагу присутніх на виставку робіт «Рукоділля – поклик душі», на якій представлені вироби наших користувачів, що відвідували майстер-класи.

Гарним доповненням заходу була зустріч з олександрійською письменницею Наталею Фесенко та презентація колекції її капелюшків «Єдине ціле: жінка і весна», яка триватиме до 15 березня.

Присутні дізналися про історію появи кожного капелюшка, представленого на виставці та отримали гарну можливість їх приміряти, зробивши фото на згадку.

Напередодні жіночого свята Наталя Федорівна дарувала всім жінкам свою поезію та ділилася уривками з нової книги «Ромашкине щастя».

На завершення зустрічі побажала усім гостям: «Шукайте себе у творчості, розвивайтеся, отримуйте задоволення, даруйте своє тепло і будьте щасливі!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.