АРОМАТНЕ СЕРЦЕ З КАВОВИХ ЗЕРЕН

Незабаром найромантичніше свято року – День святого Валентина, яке відзначають абсолютно всі.

Для того, щоб цей день пройшов якнайкраще та залишив слід у серці, люди дарують один одному подарунки.

Чудову ідею для святкового презенту запропонували бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС усім бажаючим, які завітали 10 лютого на майстер-клас «Ароматне серце з кавових зерен».

У дружньому колі, учасники заходу разом з бібліотекарем власноруч спробували виготовити сувенір-магніт у вигляді серця із кавових зерен. З великим задоволенням, старанням та проявом творчої фантазії присутні чаклували над оригінальним подарунком, використовуючи підручні матеріали. І, у підсумку, кожен учасник отримав масу приємних відчуттів, запалу, позитивної енергії.

Переконані, такий сувенір-магніт оцінять усі любителі кави!

Щирі посмішки на фото красномовно говорять, що усі отримали максимум задоволення від творчої зустрічі.

Тому, беріть приклад з нас! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026.

Приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.